| Flex gym club fitness | Spływy kajakowe

Flex gym club fitness

Spływy kajakowe

Zbliża się wiosna, a więc zapewne zaczynasz śnić już o wakacjach i szukasz ciekawego sposobu na ich spędzenie. Zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Organizujemy wycieczki piesze, spływy kajakowe oraz wyprawy rowerowe na Warmii i Mazurach, w trakcie których zapewniamy Państwu opiekę przewodnika oraz niezbędny sprzęt, zarówno namioty, turystyczne kuchenki, jak […]

Spływy kajakowe
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Splywy kajakowe (7)Zbliża się wiosna, a więc zapewne zaczynasz śnić już o wakacjach i szukasz ciekawego sposobu na ich spędzenie. Zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Organizujemy wycieczki piesze, spływy kajakowe oraz wyprawy rowerowe na Warmii i Mazurach, w trakcie których zapewniamy Państwu opiekę przewodnika oraz niezbędny sprzęt, zarówno namioty, turystyczne kuchenki, jak i sprzęt pływający. Nasze wyprawy mogą trwać od jednego do kilku dni, w trakcie których przeżyjecie Państwo wiele niezapomnianych chwil i będziecie mogli podziwiać uroki cudownej przyrody. Dysponujemy nowym sprzętem wysokiej jakości, który gwarantuje komfortowy wypoczynek i bezpieczeństwo. Oczywiście istnieje możliwość zorganizowania noclegów zarówno w namiotach, jak i w pensjonatach znajdujących się na trasie spływu lub pieszej wycieczki. Podczas wypraw zapewniamy również catering.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz cennik, a także formularz za pomocą którego można dokonać rezerwacji.

Inne wpisy:

recommended